Неорганічна полуниця.

Полуниця виглядає такою привабливою та смачною, але ви коли-небудь бачили робочих на полуничних полях? Вони повинні носити захисні костюми під час роботи, щоб не піддаватися впливу десятків пестицидів, які регулярно розпорошуються на полуницю.

Новий звіт Міністерства сільського господарства США виявив, що полуниця містить більше 13 різних пестицидів. Хіба це не звучить смачно?

Можливо, ви чули, що EPA забороняє використання одного пестициду, йодистого метилу, тому що було доведено, що він є відомим канцерогеном. Але це зовсім не означає, що не використовується безліч інших пестицидів.

Хоча в сучасному світі спостерігається шлях щодо дослідження використання нетоксичних або, принаймні, менш токсичних засобів для боротьби з комахами та захворюваннями рослин, ви повинні розуміти, що це дуже невеликі дослідження. Й Україна в них участі не приймає.

Практично всі ці соковиті ягоди все ще обприскуються тоннами надзвичайно токсичних хімікатів. Ці пестициди вбираються в полуницю, тому їх миття жодним чином не впливає на безпеку красунь ягід. А про користь навіть мріяти не варто.

Купуйте тільки органічну полуницю.