Попкорн з мікрохвильовки

Ці маленькі пакетики з попкорном дуже зручні і прості у використанні. Вони здаються такими нешкідливими, чи не так? Вони нічого крім…

По-перше, давайте почнемо з самого мішка, який покритий хімічною речовиною, званим PFOA, або перфтороктановой кислотою. Може бути, ви чули попередження про те, що ваші антипригарні каструлі і сковорідки токсичні? Ваш мікрохвильовий попкорн покритий такою ж токсичною антипригарной оболонкою. Було доведено, що при нагріванні ця хімічна речовина викликає рак і безпліддя у лабораторних тварин.

Сам попкорн, схоже, не є ГМО, але ви не можете бути в цьому впевнені, оскільки немає ніяких вимог до маркування. Проте, існують і інші інгредієнти, такі як масло і емульгатори, не кажучи вже про те, що ці масла містять величезну кількість транс-жирів.

Останній — це «аромат масла». Він зроблений з хімічної речовини, званого діацетил, який настільки токсичний, що одна з марок попкорна, ACT, фактично видалила його, тому що це серйозно погіршило становище їх працівників на фабриці. Цей хімікат також вказаний як відомий канцероген.

Тому ми не бачимо необхідності купувати мікрохвильову смажену кукурудзу, коли це так легко зробити в домашніх умовах.