Громадські організації незадоволені діями МакДональдз®

Громадські організації звернулись до керівництва МакДональдз® в Україні з приводу систематичних порушень споживчого законодавства з боку всесвітньо відомої мережи швидкого харчування. 

«…стурбовані тим, що Компанія МакДональдз®, яка є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу — систематично порушує права споживачів, які передбачені ст. 4, ст 15 Закону України «Про захист прав споживачів», а також вимоги «Технічного Регламенту щодо правил маркування харчових продуктів» та «Правила роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства». Враховуючи те, що ГО «Центр захисту прав споживачів та моніторингу споживчого ринку» разом з іншими громадськими організаціями незадоволені діями МакДональдз®, щодо обмеження права споживачів на отримання споживчої інформації про Ваші товари, просимо проінформувати нас про поважні причини порушення Закону України «Про захист прав споживачів» та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність ресторанних господарств в Україні. Також маємо надію, що всесвітньо відома мережа МакДональдз®, яка орієнтована на задоволення потреб споживачів усього світу в якісному та смачному харчуванні, зможе організувати діяльність своїх закладів в Україні у відповідності до законних вимог споживачів найближчим часом».

Невдоволення громадськості стосується відсутністю обов’язкового маркування продукції (назва, склад продукції, поживна цінність, використані алергени, дату і час виготовлення та кінцевий термін споживання, інформацію про розмороження складових продукта) кожної упаковки при реалізації для споживання поза торгівельною залою.

Сподіваємось на те, що адміністрація МакДональдз® зможе уникнути конфлікту з представниками громадськості та організувати свою роботу виключно у рамках поваги до Закону та споживача.

McDonalds.FR11

МакДональдс письмо